050-2882831 


      

 

מגוון דגמים חדשים של משדרי FM לרכב     דיבוריות בלוטוס לרכב      התקנת מצלמות אבטחה       התקנת קודנים ואינטרקומים לבית ולמשרד

לצערנו כיום פריצות לבתים הינה תופעה שכיחה, וישנם אזורים רבים בארץ אשר סובלים מפריצות לבתים בתדירות של אפילו פעם ביום. מערכת אזעקה לבית תגרום לכם לתחושת בטחון בכל עת, ותוכלו לדעת בודאות שאתם, המשפחה שלכם והרכוש שלכם בטוחים במהלך כל שעות היום. 

ישנם סוגים שונים של מערכת אזעקה לבית ויש לוודא כי המערכת שאתם מתקינים בביתכם היא איכותית, בכדי להימנע מאזעקות שווא מיותרות אשר עשויות סתם להלחיץ אתכם ולגרום לקריאה מיותרת לאנשי הביטחון. מערכת אזעקה לבית אשר יש בה תקלות רבות עשויה גם לא לעבוד כהלכה בזמן אמת כאשר מתרחשת פריצה לבית, ובכך לא לשמש למטרה לשמה נועדה. 

מערכת אעזקה לבית יכולה להיות עם פונקציות שונות ומגוונות, ודאו שאתם אכן רוכשים מערכת אעזקה לבית אשר תהיה מותאמת לצרכיכם. מערכת אזעקה לבית יכולה להיות עם האפשרות להתקשר אליכם או לשלוח הודעה במקרה של זיהוי בתנועה חשודה בזמן שאינכם בבית. ישנם מערכות אזעקה לבית אשר יכולות לשלוח הודעה לכמה מבני המשפחה, ובכך תוכלו להיות בטוחים שמישהו יראה את ההודעה ויזעיק עזרה בזמן. 

יש סוגים של מערכת אזעקה לבית אשר מדברת בעת ביצוע פעולות, מה שמקל על תפעול המערכת. 

ניתן למצוא סוגים שונים של מערכת אזעקה לבית עם פונקציות שונות, כאשר מערכת פשוטה יכולה לעלות כמה מאות ומערכת משוכללת גם יותר מאלף שקלים. 

 לפרטים נוספים ורכישה של מערכת אזעקה לבית צרו קשר עוד היום עם מרכז המוצרים. מספר המוצרים בסל : 0
  1. גלריה
  2. /
  3. אינטרקום קודן ובקרי כניסה
  4. /
  5. אזעקות לבית\עסק
2all - בניית אתרי אינטרנט