050-2882831 


      

 

מגוון דגמים חדשים של משדרי FM לרכב     דיבוריות בלוטוס לרכב      התקנת מצלמות אבטחה       התקנת קודנים ואינטרקומים לבית ולמשרד

יש סוגים רבים של מצלמות לרכב, המיועדות לשימושים שונים ובטווח מחירים שונה. ניתן גם למצוא מצלמות לרכב עם כמה שימושים שונים, ככל כמובן שהמצלמה יותר משוכללת ומכילה פונקציות רבות, כך היא תהיה יקרה יותר לרכישה והתקנה.  

בעזרת מצלמה אלחוטית לרכב תוכלו להישמר מפני גניבות ופריצות לרכב, כאשר המצלמה תתעד את הרכב בשעה שהוא חונה על פי בחירתכם. כך תוכלו לצפות ברכב בשעת אמת ולוודא שאין ניסיון פריצה לרכב. ניתן להתקין מצלמה אלחוטית לרכב בצורה נסתרת כך שהפורץ לא ישים לב שהיא נמצאת, וינסה להשחית אותה טרם הפריצה לרכב. 

מצלמה לרכב יכולה להיות מיועדת לצפייה בטווח הקצר אשר מחוץ לרכב בזמן נהיגה ושהייה ברכב, וכך יכולה לסייע לכם בכניסה לחניה, ולהימנע מהתנגשות בעמודים או כל חפץ אחר בעת נסיעה לאחור או קדימה, אם מדובר בעמוד נמוך למשל אשר לא ניתן לראות מכיסא הנהג. מצלמה אלחוטית לרכב יכולה להיות רק קדמית, רק אחורית או גם וגם.

ישנה גם מצלמת דרך אשר תתעד עבורכם את הנסיעה כך שבמקרה של תאונה היא תהיה מתועדת לחלוטין ותוכלו להימנע מויכוחים מיותרים, ולהשתמש בתיעוד במידת הצורך להגנה בבית משפט.

איכות של מצלמה אלחוטית לרכב יכולה להיות איכות סבירה או איכות HD , תלוי כמובן במחיר ובאיכות של המצלמה. 

יש סוגים שונים של מצלמה לרכב כולל מצלמה המתעדת את יושבי הרכב, ויכולה להיצמד בקלות לשמשה.  

מצלמה לרכב יכולה גם לסייע באיסוף נתונים שונים על הנסיעה בעזרת מקלט GPS.  

מעוניינים ברכישה של מצלמת דרך או כל סוג אחר של מצלמה לרכב ? כנסו עוד היום לאתר מרכז המוצרים ובחרו את המצלמה החדשה שלכם. 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. גלריה
  2. /
  3. עולם הרכב
  4. /
  5. מצלמות דרך לרכב
2all - בניית אתרי אינטרנט